Jak leczyć brodawki narządów rodnych?

Witam zostalam zakazona brodawkami narzadow plciowych.Bylam z partnerem dlugo i po zakonczeniu spotkalam innego z ktorym jestem po roku i wyszlo ze jestem chora.Problem ze ani jeden ani drugi nie ma choroby.Pytanie czy to jest mozliwe bo jesli ja sie wylecze a on dalej mnie bedzie zarazal to bez sensu. Krew mocz im nic nie wykazalo. Jakim cudem to ja moge miec skoro nie mialam innych a z nim i poprzednim mialam seks regularnie.Miesiace temu na odycie cos wyroslo ale lekarz powiedzial ze to polip

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna badania u Pani jak i u Partnera aby określić rodzaj wirusa