Jak leczyć czerwone krostki na penisie?

Witam. Mam pewien problem na penisie a dokładniej na żołędziu pojawiły sie czerwone krostki. Tak samo jak i napletku od WEWNĄTRZ zaczerwienienia. Czym może być to spowodowane nic nie swędzi ani nie boli. Są bo są. Czy to może być spowodowane zbyt częstym stosunkiem jakieś otarcie lub coś w tym rodzaju i jaki lek/maść zastosować na wyleczenie zaleczenie. Czerwone plamy na napletku wyglądają na otarcie więc stąd moje przypuszczenia. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji intymnej, uraz mechaniczny także jest możliwy. Sugeruję wizytę u lekarza, najlepiej dermatologa który oceni zmiany i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam