Jak leczyć drętwienie palca przy boreliozie?

Witam. Na początek dwa fakty: We wrześniu ubiegłego roku złapałem kleszcza, wystąpił rumień, dostałem antybiotyk i zapisałem się do przychodni zakaźnej. Wizytę mam 16.08.2017. Od 4 lat jestem pod opieka przychodni rehabilitacyjnej gdyż mam zdiagnozowaną (m.in. rezonans magnetyczny) dyskopatię odcinka lędźwiowego i środkowego kręgosłupa. A teraz problem. W kwietniu tego roku zaczął mi drętwieć mały palec u prawej ręki - wyłącznie w czasie snu na prawym boku. Drętwienie było tak silne że aż wybu

Wydaje się że jeśli ta sytuacja powtarza się za każdym razem w tych samych okolicznościach to musi być to przyczyna mechaniczna, więc nie stawiał bym tu na boleriozę choć ona faktycznie została stwierdzi\ona. Może być to ucisk na splot barkowy bądź ucisk na korzenie nerwów rdzeniowych. Różnicowanie zaczął bym od zmiany pozycji głowy podczas snu czyli zmiany poduszki. Pozdrawiam