Jak leczyć luźność zwieracza odbytu?

Mam 60 lat.Urodziłam 3 dzieci.2 naturalnie 1 cesarka.Podczas 2 porodu nie zdązono mnie naciąc i pękłam przy odbycie.Każdy gin. mi mówi,że bardzo nie ładnie mam zszyte...Od ok. 10 lat mam problem.Zdecydowanie bardzo słebe mięśnie zwieraczy.Nie mogę jeść np. jabłek śliwek itp. bo nie będę ogła wyjść z domu Kiedy czuję,że chcęoddać stolec,nie mogę wstrzymać,muszę zaraz się załątwić,jeżeli tego nie zrobię po prostu kupa dosłownie mi wypada.Zaznaczam,że ćwiczę regulanirnie od 15 lat.Fittnes,aerobik.Proszę o pomoc,co mogę zrobić.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u dobrego ginekologa, który Panią zbada i oceni możliwości leczenia Pani dolegliwości. Pozdrawiam!