Jak leczyć nawracające torbiele jajników?

Witam. Mam 26l i niestety czeste pojawianie sie torbieli jest uciazliwe, po 4 mies od porodu zolozylam implant, okazalo sie iz posiadam znow torbiele:/ czy przez implant jest szansa ze przestana ona sie znow pojawiac na jajniku i czy ten chormon zachamuje rozwoj torbieli? Nie posoadam ginekologa prowadzacego, mieszkam za granica i ciezko cokolwiel sie dowiedziec od lekarza pediatry ktory jest tutaj od wszystkiego:/

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest rozszerzona diagnostyka. Proszę koniecznie udac się do ginekologa