Jak leczyć osłupienie depresyjne?

Witam jak leczyć osłupienie depresyjne u osoby z depresja dodam że osoba ta oczywiście zażywa leki na depresję od wielu lat, długo już choruje ale leki te nie pomagają. Inne choroby wykluczone. Osoba była w szpitalu psychiatrycznym wielokrotnie co nie pomogło ani trochę, do domu przyjeżdża terapeuta ale wygląda to tak że tylko on mówi bo wygląda to tak że ta osoba od wielu tygodni nie wypowiedziała ani jednego słowa, leży w łóżku i gapi się w jeden punkt. Proszę o pomoc kogoś kto się na tym zna i nie chodzi mi o odpowiedź typu "pytać lekarza peowadzacego" bo zarówno psychiatra prowadzący jak i inni a także szpital, rozkładają rece

Dzień Dobry,

Dziękuję za kontakt :)

Skuteczną metodą, w leczeniu ciężkiej depresji, okazuje się leczenie elektrowstrząsami.

Inaczej terapia szokowa, za pomocą prądu, jest dzisiaj najbardziej skuteczną metodą leczenia, w przypadku ciężkich depresji, kiedy inne metody zawodzą.

Życzę Tego, Czego jest teraz najbardziej potrzeba!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605