Jak leczyć silne napady lęku przy depresji?

Choruję na depresję i zaburzenia snu. Przyjmuję Trittico w dawce 150mg. Cierpię rowniez na napady lęku i żyję w stresie. Ostatnio ataki lęku nasilily się, a takze występują przy nich bóle ciala, pocenie dłoni, wymioty. Czy jest jaki lek, ktory moglby pomoc mi doraznie na te dolegliwosci? Uniemozliwiaja mi one normalne funkcjonowanie, a muszę pracowac. Przyjmowalam lek Mozarin jednak nie pomagał. Oprocz tych dwoch lekow psychiatra nie proponuje innych opcji. Podjelam tez psychoterapię.

Dzień dobry. Jeśli jest taka konieczność, to zdecydowanie lekarz prowadzący może ewentualnie wskazać zmianę leków. Proszę skonsultować objawy zarówno z nim, jak i z psychoterapeutą. Być może oddziaływania terapeutyczne skierowane na uzyskanie lepszych sposobów radzenie sobie z lękiem, wprowadzenie nowych technik będzie pomocne. Pozdrawiam.

Witam Panią
Aby skutecznie wyleczyć depresję, zaburzenia snu,
zaburzenia lękowe oraz ich konsekwencje należy dotrzeć
do źródła problemu i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl