Jak leczyć zapalenie pęcherza po każdym stosunku?

Witam, mam 27 lat,jestem po ślubie i chcielibyśmy starać się o dzieckoALE...ciągle mam problemy z zapaleniami pęcherza(regularnie co miesiąc),robiłam już posiew,mykogram nic na nich nie wychodzi leczył mnie urolog i tak nic to nie daje,miałamUSG też wszystkoOK.Ginek.też"OK"wg.badań, gin. powiedział że zalecałby łyżeczkowanie żeby "zresetować"jak w komputerze bo ciągle mam brązowe upławy z krwią pomiędzy okresami i też nic na to nie pomaga,Mężowi czasem po stosunku wychodzą krostki.Pomocy ;(

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję postępować według zaleceń ginekologa i urologa, może warto jeszcze wykonać wymaz z cewki u męża.