Jak leki nadciśnieniowe zbijają wartości ciśnienia?

Witam mam dziwne wartości ciśnienia 139-76 p74 156-63 p67 168-65 p75 szum w uszach a ostatnio takie pukanie w prawym uchu zanika i powraca. Przy tym ciśnieniu mam napady lęku i takiej paniki. Proszę napisać jak leki nadciśnieniowe zbijają wartości ciśnienia obie wartości czy zawsze tą wysoką. Mam taki lek tritace 2.5 lecz boję sie go brać ze względu na niskie wartości drugiego ciśnienia. Dotego białko w moczu i krwinkomocz św. krwinki 60-70-80 Erytrocyty a białko 25,0mg/dl chyba coś z nerkam. Dotego choresterol całkowity285 triglicerydy 271 Cholesterol LDL 188 Proszę o jakąś poradę naprowadzenie ewentualnie na przyczynę tych dolegliwości. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Nie wolno samemu bez wskazań włączać leczenia. Wyniki badań są nieprawidłowe i należy Pani stan dokładnie zweryfikować.