Jak mieć smukłą sylwetkę w miesiąc?

Siema ważę 41 kg mam 11 lat i 151 cm wzrostu . Dania w piątki śniadanie jogurt drugie śniadanie chleb z szynką i z serem żółtym obiad ziemniaki. schabowy i duża porcja surówki kolacja nic. Nie choruje na żadne choroby. Proszę o podanie ćwiczeń i właściwej diety ograniczyłem słodycze do 0 na razie z powodu kontuzji nie mogę ćwiczyć na wf do końca roku szkolnego. Jest to kontuzja pięty. Dzięki z góry.
11 LAT ponad rok temu

Witam,

W chwili obecnej ważysz prawidłowo, nie ma powodów do zmartwień.
Co do zalecanych form aktywności fizycznej, w związku ze wspomnianą przez Ciebie kontuzją, nie jestem w stanie pomóc Ci w doborze ćwiczeń.

Z prośbą o pomoc powinieneś zwrócić się do lekarza, który zna Twój przypadek i stan zdrowia.
Co do produktów (grup produktów), które codziennie powinny znaleźć się na Twoim talerzu:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Powyższe informacje przeznaczone są dla zdrowych dzieci i młodzieży.
W Twoim menu powinny znaleźć się warzywa i owoce, nie zapominaj o ich spożywaniu.
Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.

Pozdrawiam