Jak mogę sobie ulżyć, gdy moje oczy są bardzo wrażliwe na światło?

Moje oczy są bardzo wrażliwe na światło. W każdy słoneczny dzień, szczególnie, kiedy jest troszkę wietrzny, zalewam się łzami, muszę mróżyć oczy, gdyż gorzej widzę i odczuwam ból jakby za oczami. Jak mogę sobie ulżyć?

Witam. Proszę nosić okulary przeciwsłoneczne dobrej firmy a oczy chronić kroplami np Systane lub Hyabak 3x dz.dodatkowo zażywać Betakaroten lub Capivit A plus E które to zwalczają swiatlowstret. Pozdrawiam serdecznie