Jak mogę ustalić fazę mojego cyklu?

Witam. Chcialabym sie dowiedziec jak moge ustalic faze mojego cyklu? Odkad zaprzestalam antykoncepcji(ok1,5 roku temu), moj okres pojawia sie raz na kilka miesiecy, czuje sie slabo, wypadajami wlosy, nie mam w ogole libido, nie zachodze w ciaze mimo iz nie uzywamy zadnego zabezpieczenia- dochodzi wewnatrz. Musze zrobic badania hormonalne, ale wynik TSH rozni sie zaleznosci od fazy cylku.. Jak moge ustalic moj? dodam, ze ostatni okres wystapil 25.02.2017.. z gory dziekuje za odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom hormonów płciowych i TSH i udac się do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacja endokrynologia