Jak odczytać ten wynik badania głowy?

W obrębie prawej półkuli mózgu w płacie ciemieniowym, na pograniczu korowo-podkorowym zaznacza się w sekwencji flair ognisko o nieco wyższej intensywności sygnału o wym ok3 mm. Ognisk okołokomorowo oraz podnamiotowo nie uwidoczniono. w różnicowaniu zmiany niedokrwiennych i demielinizacyjne. świeżych zmian niedokrwiennych w sekwencji DWI nie uwidoczniono. niewielkie pogrubienie błony śluzowej w okolicy zachyłka zębodołowego lewej zatoki szczękowej, w prawej zatoce szczękowej w zachyłku zębodołowym torbiel zastoinowa 17mm. przysadka niepowiększona. proszę o pomoc w interpretacji wyników..

Szanowna Pani, wynik należy interpretować znając kontekst kliniczny, niestety nie napisała Pani z jakiego powodu wykonała badanie oraz jakie występują objawy