Jak podwyższyć poziom żelaza?

Od 10 lat nie mam okresu poniewaz biore zastrzyki antykoncepcyjne...teraz mam za wysoki poziom zelaza ...caly czas regulatnie oddawalam krew...przestalam bo urodzilam dwoje dzieci co mam z

Niestety może to wynikać właśnie z oddawania krwi, nie wiem jaką dietę Pani stosuje , może tutaj również da się coś zrobić. Ponadto ew. wchodziłaby w grę diagn. w kierunku hemosyderozy. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.