Jak pokochać samą siebie mimo popełnianych błędów?

Dzień dobry!

Trudno o krótką odpowiedź na tak ważne i szerokie pytanie. Często jest one początkiem i myślą przewodnią psychoterapii.
Zachęcam także do lektury licznych artykułów i książek poradnikowych z zakresu psychologii, które mogą w różny sposób i z różnych perspektyw odnosić się do tego zagadnienia.

Pozdrawiam!

Pytanie bardzo ogólne - niestety nie da się na nie odpowiedzieć konkretnie. Być może pomocna będzie osobista konsultacja z psychologiem, z którym poszerzy Pani i zdefiniuje temat "popełnianych błędów" i samoakceptacji. Polecam spotkanie z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam.

Dzień dobry, podaje pani bardzo mało informacji. Co ma pani na myśli pisząc o "popełnianych błędach" - zachęcam do konsultacji psychologicznej i być może podjęcia psychoterapii, która jest sposobem na zaakceptowanie siebie. Pozdrawiam.