Jak pomóc córce po rozwodzie?

Pani doktor prosze o pomoc!!! nASZA CORKA JEST WLASNIE PO ROZWODZIE(TO ZIEC OKAZAL SIE OSZUSTEM MATRYMONIALNYM) ,CORCIA NIE MOZE DOJSC DO SIEBIE ZOSTAWIL JA Z DNIA NA DZIEN ZYLI 2 LATA TOTALNIE NIKT NIC NIE WIDZIAL ZE COS JEST NIE TAK (DODAMY ZE ZOSTAWIL JA Z DLUGAMI KTORE TRZEBA SPLACAC NA MARGINESIE POWIEMY ZE MIESZKAMY W CANADZIE I CORCIA GO SPONSOROWALA.JAK JEJ MAMY POMOC ROSZE O POMOC!!! MAMA LUCYNA.

Witam Panią. Z pewnością to bardzo trudne wspierać córkę, kiedy jest Pani tak daleko. Mam nadzieję, że tu, w Polsce jest ktoś od kogo może otrzymać ona pomoc i wsparcie. Chodzi mi oczywiście o nieformalną pomoc i wsparcie. Pani córka z pewnością znajduje się w sytuacji kryzysowej. Potrzebuje różnego typu pomocy (wsparcia psychologicznego, pomocy prawnej, być może medycznej i innej). To jakiej konkretnie pomocy potrzebuje okaże się dzięki spotkaniu ze specjalistą. Bardzo zachęcam by córka skorzystała z następującego kontaktu:
Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej
ul. Piękna 2
43-300 Bielsko-Biała
Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści. Ważne, żeby córka skontaktowała się z nimi jak najszybciej. Skuteczna pomoc i wsparcie to jest to czego z pewnością najbardziej teraz potrzebuje. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Najważniejszą rzeczą, jaką może Pani zrobić dla córki to być przy niej, pozwolić się wypłakać, wysłuchać, porozmawiać jeśli będzie chciała, okazywać miłość i wsparcie. Nigdy nie mówić "a nie mówiłam?" albo "Jak mogłaś być taka naiwna?", nie czynić żadnych wyrzutów i wymówek. Córka musi przejść przez fazę "żałoby" po związku i po tym mężczyźnie. Proszę na nią uważać, żeby nie zrobiła sobie krzywdy ale bardzo dyskretnie żeby nie czuła się przytłoczona waszą chęcią pomocy. Można spróbować ja czymś zająć, żeby choć przez chwilę mogła nie myśleć, ale najpierw musi minąć trochę czasu, ponieważ córka jest prawdopodobnie w stanie szoku. Musicie być cierpliwi. Pozdrawiam i trzymam kciuki!