Jak pomóc mężowi, który codziennie pije alkohol?

Witam ja potrzebuje pomocy dla mojego meza on codziennie pije ale nie widzi w tym problemu ja juz sama psychicznie niedaje sobie z tyn rady co mam zrobic zeby on zrozumial ze potrzehuje pomocy bo innaczej straci rodzine

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję żeby udała się pani do poradni terapii uzależnień w celu uzyskania profesjonalnej pomocy. Uzależnienie od alkoholu jest bardzo złożonym problemem, które ma duży wpływ na funkcjonowanie rodziny, dlatego pomoc psychologa należy się również pani.