Jak pomóc sobie z bezsennością?

witam mam 36 lat jestem kobieta , od dłuższego czasu idę spać, śpię 3 godz. a póżniej już do rana się męczę przy tym bardzo się pocę a okna mam otwarte proszę o pomoc co mam z tym zrobić z poważaniem Kasia :)

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują Pani odpowiednią formę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ) lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza