Jak poprawić obniżone libido?

Witam.Mam 27lat i dwie corki ktore urodzilam przez cesarskie ciecie.Moim proplemem jest to ze niemam juz tak ochoty na sex. Maz twierdzi ze powinnam sie leczyc na to. Niewiem czy to wina tabletek anty.. czy moja. Jak odpywam stosunek z mezem to czasami mnie boli rana.Czy to normalne? Przed ciaza potrawilam sie kochac prawie codziennie z mezem a teras juz tak nie moge.Prosze pomozcie mi jak mam znowu zwiekszyc swoje libido?

Witam !
Poprawienie libido tzn. podniesienie poziomu pożądania i podniecenia nie jest łatwe, nic nie wiadomo o przyczynach, pani też nic nie pisze na ten temat dlatego aby kompleksowo panią zdiagnozować proszę umówić się z seksuologiem osobiście.

Pozdrawiam