Obniżone libido u kobiety po 40-tce

Nie mam ochoty na seks z moim partnerem,juz kilku miesiecy to trwa,czy jest Cos co Mozna kupic bez recepty w aptece?cos co nie zaszkodzi,jezeli zajde w ciaze, bo staramy sie o dziecko.

Proszę spróbować preparatów Avenea lub Stimea. I oczywiście zadbać o wypoczynek, brak stresów. I oczywiście spokojnie porozmawiać z partnerem o tym problemie.

Dzień dobry!

Suplementy diety dostępne bez recepty najczęściej nie mają żadnego wpływu na kobiece libido. Aby poradzić sobie z problemem, pierwszym krokiem jest zrozumienie go i jego przyczyn. Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem i/ lub psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!