Jak poradzić sobie z mężem hazardzistą?

Witam mam 34 lata mój mąż jest hazardzista, nasz związek rozpada się powoli choć bardzo kochałam swojego męża, oddaliśmy się od siebie nipotrafilismy rozmawiać, gdy mąż wziol duży kredyt wyprowadziła się do rodziców, ale znów wybaczy łam jednak coś pękło i było coraz gorzej, w końcu mąż znalazł sobie 20 letnia kochankę wyniosła się z domu ale wciąż go kocham, mąż twierdzi że go zniszczyłam, ponizalam ja tego tak nie widzę... To ja proszę go żeby zabrał nas do domu ( mnie i córeczkę), mąż mówi że skończył ta znajomość że chce iść na terapię ale nie wie czy chce być ze mną bo nie kocha mnie jak kiedyś... Nie wiem jak sobie poradzić wiem że będzie ciężko ale nie potrafię żyć bez niego

Witam
niestety hazard to uzależnienie, poddaje się leczeniu pod warunkiem, że osoba uzależniona ma wielką determinację i jest zmotywowana do ciężkiej i długiej pracy nad sobą.
Pani natomiast przejawia cechy współuzależnienia, które mają destrukcyjny wpływ nie tylko na Panią ale także na córkę. Dlatego dla dobra Pani i dziecka proponuję samej zgłosić się po pomoc do psychoterapeuty, który wspomoże proces Pani leczenia, który jest bezwzględnie konieczny do obiektywnego spojrzenia na destrukcyjną relację jaka łączy Panią z mężem. Proszę ratować dziecko i siebie.
Życzę odwagi!
Leszek Jaroszewski