Jak poradzić sobie z rozstaniem w młodym wieku?

Mam 18 lat w piatek zerwal ze mna chlopak (19 lat ) z ktorym bylam ponad 2 lata. Tydzien temu poprosil o przerwe bo powiedzial ze sie pogubil we wszystkim i w piatek przywiozl moje wszystkie rzeczy i zerwal bo powiedzial ze juz nie czuje tego co czul. Teraz pokazuje jak to sie swietnie bawi a ja nie potrafie sie pozbierac bo to byl zwiazek jak z bajki. Czy jest szansa ze on wroci ?

Witam, rozstanie z chłopakiem to bolesne doświadczenie. Trudno jest prorokować czy partner wróci. Ważne aby spróbowała Pani w tej chwili zając się sobą. Czy ma Pani bliską osobę, z rodziny, znajomego z kim mogłaby Pani porozmawiać o całej sytuacji? Przesyłam link do strony, gdzie znajdzie Pani numer telefonu zaufania: http://www.116111.pl/problemy/jak-radzic-sobie-po-rozstaniu,aid,116. W Pani życiu zaszły zmiany, które w tej chwili powodują obniżenie nastroju, smutek. Jest to czas na zastanowienie się co mogłaby Pani zrobić dla siebie, co jest dla Pani ważne.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Dzień dobry,
Z Pani wypowiedzi wynika, że odebrała Pani to zerwanie jako bardzo nagłe. Nie znając Pani sytuacji trudno odpowiedzieć na pytanie o powrót chłopaka. Wydaje mi się, że ważne pytania dotyczą natomiast Pani samooceny po tym przeżyciu. Polecam rozmowę z dobrym psychoterapeutą w Pani okolicy lub zapraszam do kontaktu (Skype). Pozdrawiam!