Jak poradzić sobie z silnymi napadami bólu głowy?

Błagam o pomoc! Od dwóch lat zmagam się z napadowymi, silnymi zawrotami głowy. Czasami zaczyna się to zaraz po przebudzeniu, czasami w połowie dnia, lub wieczorem - nie ma zasady. Do zawrotów głowy dochodzą mdłości. Nie pomaga położenie się, odpoczynek. Zawroty głowy są nawet gdy leżę. Często są tak intensywne, że nie jestem w stanie chodzić.

Witam!
Badanie fizykalne u lekarza POZ, pełen wachlarz badań laboratoryjnych, w razie potrzeby badania obrazowe. Jeżeli w badaniach nie będzie powodu do niepokoju to wskazane konsultacje: neurologiczna, psychiatryczna lub psychologiczna. Opisane przez Panią objawy mogą mieć także podłoże emocjonalne i leczenie należy rozszerzyć o psychoterapią i w miarę potrzeby leki przeciwdepresyjne.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.