Jak leczyć silny ból głowy w okolicy skroniowej?

od kilku dni zmagam się z silnym bólem głowy w okolicy skroniowej,czołowej i oczodołów. bol nie ustępuje nawet po lekach przeciwbólowych . do tego mdłości silne zawroty głowy ,światłowstręt i słabnący wzrok . problemy z oczami mam od dawna (bol oczodołów i światlowstręt) ale lekarz okulista stwierdził że nie widzi żadnej przyczyny bólu poza przewlekłym zapaleniem spojówek.boje sie wyjsc z domu,ponieważ jest jeszcze gorzej i nogi sie dosłownie pode mną uginają . czy to coś poważnego?

Witam!
To co Pani opisała najbardziej pasuje do zaburzeń nerwicowych. Konieczna konsultacja psychiatryczna i psychologiczna i podjęcie odpowiedniego leczenia: psychoterapia, która może być wzmocniona lekami z grupy SSRI.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.