Jak postępować po złamaniu łuku przedniego?

Doznałem złamania łuku przedniego i tylnego C1 z odłamami kostnymi. Po 2 m-cach wg TK brak cech wzrostu kostnego oraz szczeliny 2 i 6 mm. Złamanie zęba obrotnika odległość 4 mm przy 3 tolerowanych. Czy jest inny sposób leczenia niż zespolenie C1 z C2 oraz drut w czaszkę ? Czy po takiej operacji można ćwiczyć na siłowni z wolnymi ciężarami i uprawiać kalistenikę i boks? Jak długo leży się w szpitalu i jak długo trwa rehabilitacja?

Szanowny Panie, swoje pytania proszę kierować do specjalisty, który Pana leczy. Ja niestety nie potrafię pomóc