Jak powinnam obliczyć dni płodne?

Witam serdecznie Mam pytanie - nie wiem jak policzyć u siebie dni płodne nie wiem jak mam to liczyć. Podam może przedostatni 05.11 do 10.11 a ostatni 01.12 do wydaje mi sie do jutraProszę o odpowiedź Ślicznie dziękuję

Niestety nie da się określić dni płodnych tylko na podstawie dat dwóch krwawień. Proponuję wizytę u ginekologa, który po zbadaniu, zebraniu wywiadu i uzyskaniu potrzebnych informacji będzie mógł Pani pomóc. Pozdrawiam.