Jak powinno wyglądać miesiączkowanie u 15-letniej osoby chorej na autyzm?

Moja 15letnia corka od roku miesiaczkuje. Pomalu menstruacja pojawia sie w miare regularnie. Ale trzykrotnie zdarzylo sie.ze po prawidlowym krwawieniu. W odstepie tydz.dwa pojawia sie kolejne.mniej obfite.trwa kilka dni. Kolejne pojawia sie w spodziewanym terminie. Czym jest to spowodowane? Czy moze byc zwiazane z jakas choroba? Ogolnie dobrze znosi cala sytuacje.mimo swojej podstawowej choroby.autyzm i epilepsja.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jest to objaw dosyć częsty u dorostajacych kobiet ze to krwawienie miesiączkowe powoli się reguluje . Jeśli nadal będzie tak jak w opisie wskazana wizyta u lekarza ginekologa