Jak pozbyć się nawracającej drożdżycy pochwy?

Witam mam pytanie od dłuższego czasu mam nawracajaca drożdżyce pochwy. Ostatnio nie dokonca była wyleczona ponieważ nie dokonxzylam brać leków. Czy drożdżyca może powodować lekkie bóle podbrzusza i jajników oraz krzyża. Dodam że mam świąd odbytu. Świąd pochwy był na początku ale teraz ustąpił

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odpowiednie leczenie oraz leczenie partnera seksualnego