Jak prawidłowo dobrać okulary?

Witam. Po badaniu przez okulistę i wypisaniu recepty na okulary które zakupiłem, okazało się że źle przez nie widzę ( przez ostatnie 4 lata moja wada była stabilna gdy nagle pani doktor stwierdzia że zmniejszył mi się astygmaatyzm i lekko pogorszyła się wada na lewym oku. Na początku myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale noszę nowe okulary już ponad tydzień i nie ma żadnej zmiany. Dodam że w starych okularach widzę wyraźniej niż w tych . Mam już umówioną wizytę u okulisty na powtórne badanie i chciałbym zapytać czy lepiej będzie nosić nowe okulary czy tamte w których widziałem lepiej?

Lek. Tomasz Budlewski

decyzja po ponownym badaniu
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.