Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu w wieku 55 lat?

Witam, mam 55lat radziłam 6 razy. Trochę gorzej trzymam mocz, czasami gdy bardzo mi się chce siku to trochę popuszcze kilka kropli w bieliznę. Często czuję ucisk w dole brzucha i po zrobieniu siku. Jestem zdrowa ginekologicznie i nie mam stanu zapalnego pęcherza. Co to może być?

Szanowna Pani, proponuję wizytę u urologa, specjalista przedstawi Pani wszystkie sposoby leczenia