Problemy z wypróżnieniem i nietrzymanie moczu

Witam.W czwartek lekarz zrobił mi USG jamy brzusznej bo nie mogę się wypróżnić od 12 dni i nie trzymam moczu,przepisał mi Fortrans 2 sasz.wczoraj wypiłam te 2 sasz. i nic się nie działo,wymiotowałam,czułam się wzdęta,miałam stan podgorączkowy,a dzisiaj od rana wypróżniłam się tylko raz,jeżdzi mi w brzuchu,czuję się osłabiona..Panie doktorze czy to jest normalne,bardzo się boję i nie wiem co mam robić?może lepiej pojechać do szpitala,czy czekać?Prosze o pomoc,z góry bardzo dziękuje.Pozdrawiam.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje wizyte u urologa ,Samo badnie usg niewiel wnosi.Moze ma pani stan zapalny .Jak juz pani niewyrobi to w ostatecznoisci do szpitala ale specdzi pani tam zapewne kilka godzin i dokonica nie iwadomo czy urolog pania zobaczy .