Jak radzić sobie z podejrzliwym partnerem?

Jesteśmy z moim partnerm rok razem.Przez ten rok nie było ani jednego tygodnia bez kłòtni, ciągle podejrzewa mnie o zdrady,o wszystkie swoje niepowodzenia obwinia mnie.Nie wiem

Dzień dobry,

Trudno powiedzieć, z jakiego powodu Pani partner jest aż tak o Panią zazdrosny. Jeżeli jednak od początku znajomości był taki, warto przemyśleć zasadność kontynuacji tej relacji na tych samych zasadach.
Wobec powyższego sugerowałbym przeprowadzenie poważnej rozmowy z partnerem, podczas której warto byłoby powiedzieć mu o Pani zastrzeżeniach, względnie, jeśli rozmowa nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, rozważenie konsultacji psychologicznej. Najlepiej z partnerem.

Pozdrawiam