Jak radzić sobie z pogorszeniem stanu zdrowia przy depresji?

Od trzech dni zarzywam trittico xr 150mg w poczatkowej dawce 75 mg. Na nerwice lękowa i depresje. Moj stan przez te dni znacząco sie pogorszyl. Gorszy stan depresyjny. Dwa dni nie wychodze z lozka. Czy takie pogorszenie jest normalne na poczatku?

Lek. Paweł Szadkowski

Aby leczenie miało szanse zacząć działać, musi minąć min. 2-3 tygodnie.