Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak samemu wyleczyć się z uzależnienia od koksu i amfetaminy?

Witam Biorę koks i amfetamine od 2 lat, od ok 8miesiecy amfa dzień w dzień (psychotropy, alkohol i inne używki)....jestem 10 dni czysta, jest mi ciężko, nie wiem co robić, nie mogę zgłosić się do specjalisty o pomoc (wazne powody).W7 dniu czystości poczułam się lepiej, wstałam normalnie zajęłam się obowiązkami ale dzisiaj jest strasznie, jakby życie wyssało,to wszystko zaszło za daleko ...muszę sobie zaufać, sobie tej narkomance...jak samemu z tego wyjść???
KOBIETA ponad rok temu

Wybór odpowiedniego przedszkola

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wyborze przedszkola dla dzieci autystycznych.

Witam, w Pani sytuacji rozważyłabym jednak fachową pomoc, tzn. psychiatry oraz terapeuty. Należy również zwrócić uwagę na odpowiednią dietę. Proszę się zastanowić, czy jest w Pani otoczeniu osoba, która mogłaby pani towarzyszyć w najtrudniejszych momentach. Samo tzw. odtrucie nie da Pani gwarancji zakończenia z nałogiem. Podczas terapii może Pani dojść do tzw. źródła uzależnienia oraz otrzymać wsparcie w tych najgorszych chwilach. Z poważaniem Izabela Makowska-Trzeciak

0

Witaj Dlaczego sama chcesz z tego wyjść przecież są ośrodki w której znajdziesz pomoc. Uzależnienie jest chorobą! Musisz nauczyć się z nią walczyć. W takich miejscach pokażą ci jak to robić. Piszesz o ważnych powodach dla których nie możesz zgłosić się do specjalisty. No może... Mnie to bardziej brzmi jak racjonalizacja żeby tak naprawdę nic nie robić z uzależnieniem. Polecam ci OPIL w Zabrzu. Gwarantuję że znajdziesz tam fachową pomoc. Trzymaj się!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy