Jak schudnąć? Nie podobam się żadnemu chłopakowi.

Co zrobić, żebym schudła? Ważę 55 kg, a wzrost mój to 159 cm. Żadnemu chłopakowi się nie podobam :( Proszę pomóżcie! :((
ponad rok temu

Witam serdecznie,

podaj proszę swój wiek, ponieważ bez niego trudno ocenić, czy odchudzanie jest Ci rzeczywiście potrzebne i zadaj ponownie pytanie.
Podaj również więcej informacji o sobie odpowiadając na pytania zawarte przy wypełnianiu formularza z pytaniem.

Pozdrawiam