Jak schudnąć po ciąży?

Witam. Mam 173 cm wzrostu i ważę 78kg pół roku temu urodziłam córeczkę i nie mogę zejść do wagi z przed ciąży 63kg. Na dodatek te kilogramy umiejscowiły się na udach i pośladkach i dostałam strasznych rozstępów. Czy mogę liczyć na jakąś radę z Państwa strony? Bardzo proszę o radę gdyż chciałabym jak najszybciej zrzucić te kilogramy

Witam,
Przede wszytskim nalezy wprowadzić kilak ważnych zasad w rozkład dnia;
1. regularność przyjmowanych posiłków- 5 rozkład idealny. Jemy co ok. 3-4 godziny.
2. Aktywność fizyczna przynajmniej ok. 30 minut w ciągu doby o umiarkowanym natężeniu.
3. Woda-ok. 14litra na dobę(naturalna).
4. Eliminacja osków, słodyczy, napojów kolorowych.
5. Wprowadzenie do diety produktów o niższym Ig czyli np. zamiast białego ryżu----->ryż ciemny, kasza gryczana, makarony ciemne itd.
6. Eliminacja tłustego mięsa typu wieprzowina,również tłustych ryb, (chyba że dietetyk pomoże dopasować ilość) do zapotrzebowania org.
7. Warzywa, warzywa, warzywa-w dużej ilości i w zasadzie do każdego posiłku.
8. Owoce-do ok. godziny 17.00. ok. 200-300 g na dobę.
Polecam wizytę u dietetyka, który "sklei" racjonalnie całość, a Pani spokojnie zrobi zakupy i zacznie jeść prawidłowo, odzyskując formę. Tego życzę, pozdrawiam.