Jak uratować związek przed rozstaniem?

co mam teraz zrobić przestałam dzwonić pisać on też się nie odzywa boli mnie to bo go bardzo kocham...boję się ze juz nic do mnie nie czuje skoro milczy:( pomocy co mam zrobić zeby to jeszcze uratować poki co niechce mi dac szansy bo twierdzi ze jest zmeczony..powiedzial ze mam mu pokazać a nie mowić mysle ze jednak w jakims sensie mu zalezy nie padły by takie słowa...

Warto rozmawiać, pytać, czego konkretnie od Pani oczekuje, jakiej zmiany? Warto także zastanowić się, ile jest Pani wstanie poświęcić? I jak długo czekać?

Relacja, którą Pani opisuje niestety nie wróży nic dobrego, dostrzegam w niej elementy wręcz toksyczne. Proszę zadbać o siebie i nie uzależnić swojego życia i szczęścia od drugiej osoby. Zachęcam również do konsultacji psychologicznej.