Jak wdychanie kleju mogło zaszkodzić mojemu nienarodzonemu dziecku?

Witam, niedawno kupiliśmy nowe meble do sypialni a razem z nimi materac. Materac bardzo śmierdział ale w pierwszym momencie uznaliśmy że to normalne i zapach się wywietrzy. Niestety po dwóch dniach nic się nie zmieniło i zadzwoniliśmy do sprzedawcy, który poinformował nas że to pewnie klej i wymieni materac. Jestem w ciąży i wpadłam w panikę. Nie spaliśmy na tym materacu. Sypialnia była zamknięta i wietrzona, ale zapewne nawdychałam się tego świństwa. Jak to mogło zaszkodzić mojemu nienarodzonemu dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby mogło z tego powodu stać się coś dziecku , konieczna systematyczna kontrola i badania wg zaleceń ginekologa