Jak wrócić do sprawności po zabiegu operacyjnym haluksów?

Jestem 6 dni po operacji haluksów (dwie stopy jednocześnie - metodą Scarf). W trakcie operacji komplikacji nie było. Już teraz myślę o rehabilitacji, bo nie chciałabym przegapić czegoś istotnego. Ponieważ opinie na ten temat są rozbieżne (jedni ją odradzają, inni zaś zalecają jako konieczną). Stąd moje pytanie: Co i w jaki sposób bezwzględnie należy usprawniać? Co jestem w stanie zrobić sama, a co powinnam zostawić specjalistom i jakim? Jestem w dobrej kondycji oraz czynnie uprawiam sport.

Szanowna Pani

Chętnie udostępnię Pani zestaw ćwiczeń zalecanych po operacyjnej korekcji haluksów (w tym jak najbardziej metodą Scarf), opracowany dla pacjentów ośrodka HalluxCenter.
W tym celu, proszę napisać do mnie na adres: j.kosmowski@halluxcenter.pl .

z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski