Prowadzenie samochodu po operacji haluksów

Witam, prosze o informacje - czy po operacji na haluksy (pozostale palce wydaja sie proste) nie ma szansy na prowadzenie samochodu (sprzeglo), czy rzeczywiscie jest to okrutne unieruchomienie na dluzej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwykle przy korekcji palucha koślawego konieczne jest unieruchomienie gipsowe. W takiej sytuacji prowadzenie pojazdu będzie niemożliwe.

Szanowna Pani

Pacjentki leczące się w naszym ośrodku zwykle wsiadają "za kółko" od poczatku 3go tygodnia od operacji obu stóp.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi leczenia w HalluxCenter.

łączę wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski
Lekarz zespołu HalluxCenter
e-mail : kontakt@halluxcenter.pl
Http : www.halluxcenter.pl