Jak wygląda zabieg usunięcia torbieli ze stopy?

bede miał wycinany torbiel na stopie.Jak bedzie wygladał zabieg i jak długo szwy?Czy bede mogł chodzic ?

Witam , nie wiem o jakiej torbieli Pan mówi (torbiel w języku polskim ma rodzaj żeński,a więc TA TORBIEL , a nie ten torbiel!). Szczegóły operacji oraz przebiegu pooperacyjnego proszę omawiać z przyszłym operatorem - ja mam zbyt mało danych o rodzaju i zakresie choroby oraz planowanym zabiegu , abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi! z.żurawski