Jak wyglądają badania potwierdzające raka?

Witam :) moja partnerka spodziewa sie dziecka i mysle ze to odpowiedzialnosc z mojej strony. Chcialbym zadbac w przyszlosci o swoje dziecko a do tego potrzebna jest sila i zdrowe cialo . Chcialbym wiedziec czy moj organizm nie kryje raka , jesli tak to w pore go wyleczyc . Mam 27lat . Co musze zrobić w pierwszej kolejnosci . Dziekuje za odpowiedzi

Proszę zwrócić się do lekarza rodzinnego! Ja proponuję: 1.zdj.rtg płuc 1x/rok jeśli Pan pali lub 1x/2lata-jesli Pan nie pali, 2.Bad.usg j.brzusznej z przestrzenią zaotrzewnową 1x/rok! W Pana wieku powinno to wystarczyć,aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na "niespodziewane" choroby!!! zż