Jak zmniejszyć skutki uboczne Bisopropolu?

Witam, biore bisopropol 1.25 mg. Lekarz zapisał tabletki nadodatkowe skurcze serca które są odczuwalne. Gdy wezmę tabletkę rano potem przez cały dzień jestem otumaniona, brak koncentracji, czuje szum(bicie serca w uszach). Czy zamiast rano mogę brać tabletkę na noc aby zmniejszyć te skutki uboczne? Czy tabletka działa przez 24 h? Prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego w celu odpowiedniej oceny i ewentualnie modyfikacji terapii. Pan objawy mogą wynikać również z choroby podstawowej, ale jeśli wiąże pani ich wystąpienie bezpośrednio z przyjęciem leku to może być to jego działaniem niepożądanym.