Jaka może być przyczyna obecności zmiany w nerce?

Witam Od długiego czasu miewam bóle klucie jakby pod prawym żebrem robiłam gastroskopie jest w normie krew w normie usg miałam znaleźli mała zmianę w prawej nerce czekam na CT scan mocz mam w normie. Proszę mi powiedzieć co może oznaczać mała zmiana w nerce czy to może być coś poważnego?? Bardzo się martwię jestem leczona w Wielkiej Brytanii nie określili co może oznaczać mała zmiana w nerce.

To bardzo szerokie określenie nic nie mówiące. Dopiero po szczegółowej diagnostyce, wyniku TK będzie można konkretnie określić czym jest ta zmiana.