Jaka może być przyczyna takiego braku krwawienia?

Witam, dzisiaj jest 3 dzień po odstawieniu tabletek. Zawsze tego dnia występowała u mnie krwawienie z odstawienia. W środę zorientowałam się że prawdopodobnie pomyliłam dni i wzięłam we wtorek tabletkę z czwartku, tak więc w czwartek wzięłam tabletkę z wtorku. Dla zachowania bezpieczeństwa stosowalismy z moim partnerem dodatkowe zabezpieczenie. Dodam że mój partner nigdy nie kończył we mnie. Jaka moze być przyczyna braku krwawienia?

Spokojnie, czasem się zdarza brak plamienia z odstawienia. Dla pewności niech Pani wykona test ciążowy, ale ciąża w opisanej sytuacji jest bardzo, bardzo, bardzo mało prawdopodobna. Jeśli ma Pani inne niepokojące objawy, wskazana konsultacja ginekologiczna.