Jaki jadłospis na przytycie?

Witam. Mam 24 lata urodziłam dziecko A nadal waze 43 kg mimo że mam 161 wzrostu.. Jestem po prostu chuda jak patyk. W lato nawet nóg nie pokazuje bo wstyd. Proszę mi podać jakiś jadłospis i pomoc jakoś przytyć pomału ale skutecznie. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

jeżeli chce Pani przytyć to powinna się Pani umówić na konsultację do dietetyka. Nie ma 1 jadłospisu, który działa na wszystkich. Specjalista opracuje odpowiednią dietę do Pani potrzeb.

Pozdrawiam