Jaki może być powód braku apetytu przy niedowadze?

Witam, mam 24 lat. Moga waga to 45 kg. Ostatnio robilam badania na cukier i tsh sa w normie. Martwi mnie moja waga, nie mam czasami wgl apetytu. Czasami jem tylko jeden posilek dziennie, poniewaz nie czuje glodu. Ale tez sa dni, ze 'normalnie' jem. Czyli 4 posilki dziennie ale wtedy tez nie tyje. Czy jest jakas zlota rada na to ?

Dzień dobry,

podane przez Panią dane są niekompletne, by udzielić jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie. Polecam, by wybrała się Pani do dietetyka, który podczas trwania konsultacji przeprowadzi szczegółową analizę dotychczasowego sposobu żywienia (m.in zestawi aktualnie dostarczaną kaloryczność z Pani zapotrzebowaniem) oraz na podstawie dostarczonych przez Panią badań będzie mógł pomóc i nakierować jakie powinny być dalsze działania.

Pozdrawiam,
mgr Karolina Janion - dietetyk kliniczny