Napady głodu i treningi

Jestem dobrze zapowiadajacym sie sportowcem, ciezkie treningi mnóstwo wyrzeczeń wszystko ok lecz od jakiegos czasu mam proble z dieta mianowicie 2 tygodnie max i mam jakies dziwne napady glodu jem wszystko co popadnie i nie dam rade sie zatrzymac czasami ten stan trwa nawet 5 dni przez co tyje nawet 5kg+ zawalam treningi czuje sie okropnie i rozwazam nawet zakonczenie mojej sportowej przygody (chociaz naprawde to kocham) prosze o pomoc z gory dziekuje

Witam, te napady głodu mogą świadczyć o nieodpowiedniej ilości przyjmowanej energii w stosunku do wydatkowanej, w skrócie więcej pan spala niż dostarcza i organizm próbuje to sobie wynagrodzić. Warto zwrócić uwagę na wartość kaloryczność posiłków oraz ile energii spalane jest podczas ciężkich treningów.

Witam.Najprawdopodobniej ilość energii jest przyjmowana w mniejszej ilości niż wydalana krótko mówiąc posiłki są mało kaloryczne.
pozdrawiam