Jaki sposób depilacji będzie w takim wypadku najodpowiedniejszy?

Witam, Od kilku miesięcy pod prawą pachą mam powiększone węzły chłonne, wchłaniają sie one, lecz co jakis czas znów sie powiększają. Leczyłam je antybiotykiem Amoksiklav ktory nie zadziałał. USG, RTG klatki piersiowej i badanie krwi wyszło bardzo dobrze. Doktor zasugerowała mi, że powiększenie moze byc odczynowe wywołane kosmetykiem lub goleniem pach maszynką. Kupiłam juz delikatniejszy antyperspirant, lecz zastanawia mnie jaki sposób depilacji będzie w takim wypadku najodpowiedniejszy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może wosk albo laser, które wykonuje się raz na jakiś czas, a nie tak często jak maszynka.
Pozdrawiam