Jaki typ choroby mogę mieć?

Jaka choroba może dawać takie objawy i jakie badania wykonać oprócz rezonansu : 1 Sztywność i chrupanie stawów pleców po 10 minutach siedzenia 2 wędrujące napięciowe bóle pleców 3 gdy się położę bóle znikają 4 masaże, Osteopata pomaga na kilka dni 5 mogę ćwiczyć na siłowni i i podczas ćwiczeń różnicy w sztywności nie na Crp ok Ppj ana 9 negatywny Czynnik reumatoidalny w normie Próbuje się zdiagnozować od 4 lat....

Dzień dobry,

bez badania przedmiotowego oraz diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej trudno stwierdzić na co Pan choruje.

Wskazana była by konsultacja reumatologa to, że było wykonane badanie czynik reumatoidalny to za mało.

Wskazana wizyta ortopedy.

Wskazane badanie densytometria

Badanie HLA - B27 oraz innych badań.

Pozdrawiam